0742 - REMARK office@lubrifianti.com
Lubrifianti
Lubrifianti - Echivalente
Specificatii/ Clasificari
Filtre
Anvelope
Centru de lubrifianti
Home  »  Contact
Contact

 

S.C. REMARK S.R.L.
Sibiu, str. Calea Turnisorului 32B
CIF: RO13018859, J32/ 267/ 2000
ALPHA BANK SIBIU - IBAN: RO94BUCU 6981 0085 2511 RO01
RAIFFEISEN BANK - IBAN:   RO88RZBR 0000 0600 1375 0984
 
Telefon 0269 211 631 0369 405 405
Fax 0369 814 600
Telefon operativ 0742 - REMARK
Email office@lubrifianti.com
REMARK

 

 

 

Bogdan Ardelean director vanzari 0744 66 33 85 bogdan@lubrifianti.com
Frincu Marius reprezentant vanzari 0725 91 71 76 marius@lubrifianti.com
Radu Romitan reprezentant vanzari 0744 69 87 87 radu@lubrifianti.com
Adrian Mihoc sef serviciu contabilitate 0725 91 71 77 adrian@lubrifianti.com
Iuliana Maria Dini contabilitate 0742 73 62 75 iuliana@lubrifianti.com
Emil Bancioiu director general 0744 50 44 00 emil@lubrifianti.com

 

 

Puteti lasa mesajul dvs. aici si va fi procesat in cel mai scurt timp.

Toate campurile sunt obligatorii!
Mesajul a fost trimis cu succes!